"Ezerkalnunams" piedāvā

Šogad piedāvājumā baudīt atpūtu, relaksēties peldēs ezerā un vienkārši jauki pavadīt laiku. Pēc būves kapitālās renovācijas atvēries viens no “Ezerkalnunama”  apartamentiem ar sešām guļvietām, nakšņot iespējams arī otrajā stāvā, teltīs un pat siena klājienā klētiņā.

Sešvietīgs apartaments

apartaments.jpg

Apartaments aprīkots ar gulēšanai nepieciešamo inventāru - segas, spilveni, veļa. Pie tā ir virtuves telpa ar ēdienu gatavošanai vajadzīgajiem rīkiem, iekārtām un pat garšvielām. Virtuves zona savienota ar plašu, labiekārtotu vannas istabas telpu, kurā ir duškabīne, izlietne, pods, bidē un arī mazgāšanās līdzekļi.

Sešvietīga guļamtelpa 2. stāvā ar izcilu skatu uz ainavu

otrais_stavs-1.jpg


No sešvietīgās  guļamtelpas 2. stāvā paveras izcili skaists skats uz Čumalezeru!

Nakts siena smaržā - guliet kaut vai desmit cilvēku!

klets.jpg

Izgulēties sienā  jau ir ekskluzīvs baudījums mūsu laikos, bet "Ezerkalnunams" to piedāvā!  1928. gadā (!) celtajā klētiņā katru gadu tiek savests jauns siens, kas atbilstoši seno laiku tradīcijām tiek nopļauts un novietots zem jumta. Nokļūt uz siena migu var par koka trepēm no klētiņas ziemeļu puses.  To aromātu, ko tur sajutīsiet, neatradīsiet nevienā smaržu veikalā!

Terase un viss grilēšanai

terase.jpg

Tā kā ir vasaras laiks, saimniece iesaka ēdienu gatavošanu āra virtuvē, kas atrodas mājas plašajā terasē ar skatu uz ezeru. Te var izpausties katrs savā gatavošanas mākslā un kulināriskajās “izvirtībās.” 

Arī grilēšanai viss ir sagatavots! (domāts par malku). Uz sausas alkšņu malkas grilētam ēdienam ir īpašs smeķīgums, ceru, ka piekritīsiet!                   

Pirtiņa ezera krastā

pirts.jpg

Pirtiņa novietota pašā ezera krastā, lai tās apmeklētājiem pēc karsēšanās saunā nebūtu tālu jāskrien veldzēties ūdenī. Tikai daži soļi un ezerā iekšā!  Pirtiņas terasē var apsēsties pie galda, uzkost, iekost, padejot un atkal atpakaļ uz lāvas karsēties. Katram pēc vēlmēm, vajadzībām un interesēm! 

Telšu vietas

teltis.jpg

Teritorijā ir arī telšu vietas.

Trīsvietīga laiva un velosipēdi

ezers.jpg

Tā kā “Ezerkalnunams” atrodas pašā Čumala ezera krastā, tā apkārtnes burvīgumu baudīt var izbraucienā ar trīsvietīgu laivu.

Pieejami arī  daži velosipēdi, kuri var Jūs izvizināt uz tuvākajiem apskates objektiem, bet par to tad jau būs jāvienojas individuāli.

Kamparkalns, apkārtne un Talsi

sols1.jpg


Ezerkalnunams atrodas 3,5 km no Talsiem uz Jūrmalas pusi. Tur Jūs variet iespējams iegādāties visu nepieciešamo atpūtai laukos un nopirkt arī to,  ko aizmirsies paņemt līdzi no mājām.

Tikai 1,2 km attālumā  no “Ezerkalnunama” atrodas Kurzemes ziemas un vasaras atpūtas izklaides pērle ”Kamparkalns.”  Tā ir iecienīta vieta aktīvā sporta piekritējiem - vasarā velomaratonistiem, bet ziemā kalnu slēpotājiem.  

Sirsnīgi gaidām ciemos "Ezerkalnunamā"!

Ceram, ka esam Jūs iekārdinājuši ar burvīgām vasaras dienām skaistajā Talsu novadā un brīvdienu mājā "Ezerkalnunams". Rezervācija un vairāk informācijas, zvanot pa tālruni +371 26516736 vai rakstot e-pastu.


ezerkalni1mazs.png


Gaidām Tavu ziņu!

Uzraksti savas vēlmes, noteikti kopā izdomāsim labāko atpūtas variantu!

vainags.jpg 

Pieteikumi, jautājumi, rezervācija

Raksti un saņem ātru atbildi par labākajām atpūtas iespējām!